בס"ד

מהנדסים

דרוש מהנדס אזרחי או הנדסאי לתפקיד מרכז או מרכזת מיפוי ומדידות

דרוש מהנדס אזרחי או הנדסאי לתפקיד מרכז או מרכזת מיפוי ומדידות
לרשות מקרקעי ישראל דרוש/ה מרכז/ת מיפוי ומדידות במרחב ירושלים
תאריך אחרון להגשת מועמדות: 14.06.2023
יחידה: אגף הון אנושי ומינהל
סוג העסקה: מכרז פומבי
יישוב: ירושלים
תאריך פרסום: 31.05.2023

מהנדס/ת אזרחי/ת או הנדסאי/ת לתפקיד מרכז או מרכזת מיפוי ומדידות

תיאור התפקיד
מספר משרה: 81052491
רובד משרה: 3
מטרת התפקיד: ביצוע עבודות מיפוי במסגרת צוותי קידום עסקות במרחב. דיווח למודד המרחב או לראש צוות קידום עסקות, כפי שיוגדר על ידי מנהל המרחב העסקי. מונחה מקצועית על ידי מודד המרחב.
חוות דעת: בחינת תוכניות מדידה מפורטות, שהוכנו לצורכי הפרויקטים והעסקות המקודמות בצוות עסקות/שיווק. הכנת חוות דעת מקצועית בתחום המיפוי והצגתה בדיוני צוות עסקות/שיווק ובכלל זה קליטת עסקות במערכת ה-GIS של הרשות והכנת תרשימים.
רפרנטורה: רפרנט/ית לצוות קידום עסקות/שיווק מסוים במרחב לפי הגדרת סגן מנהל המרחב.
תיאום מיקור חוץ: סיוע בתיאום עבודת מודדים במיקור חוץ לצורכי קידום העסקות בצוות שבו הוא/היא פועל/ת.
ועדות עסקאת: חברות בוועדת עסקות צוותית.
ביצוע פעולות נוספות בהתאם להוראות הממונים.
דרישות התפקיד
השכלה: 12 שנות לימוד ותעודת בגרות. רצוי תואר ראשון ממוסד אקדמי מוכר. עדיפות בנושאים: הנדסה אזרחית, בגיאודזיה, בקרטוגרפיה או גיאוגרפיה או השכלה טכנית (סיום לימודים בבית ספר מוכר להנדסאים וטכנאים).
ניסיון מקצועי: שנת ניסיון אחת בתחומים הרלוונטיים לתפקיד, ובכלל זה: בפעילות במערך מיפוי ומדידות בפריסה אזורית.
נתונים רצויים: למהנדסים – רישום בפנקס המהנדסים והאדריכלים. להנדסאים וטכנאים – רישום בפנקס רשות ההסמכה להנדסאים וטכנאים. הכרה טובה של ענף המקרקעין בארץ. הכרה של הרשות, תפקידיה ודרכי פעולתה. הכרה טובה של החוקים והתקנות בנושא מקרקעין, הרלוונטיים להיבטים של המיפוי של פעולות הרשות. הכרה טובה של כללי הקדסטר בישראל ובכללם כללי המיפוי הקשורים בהסדר ורישום. הכרה טובה של מערכת מידע גיאוגרפי (GIS מסוג ARCVIEW). יכולת גבוהה בתכנון פעילויות ובמעקב אחר ביצוען. יכולת להדריך, לכוון ולהנחות. יכולת לאבחן ולזהות בעיות ופתרונות. יכולת ליזום פעולות ולהוביל שינויים. יחסי אנוש ויחסי עבודה טובים עם עמיתים. יכולת לייצג את המרחב בפורומים בכירים. ידיעת השפה העברית על בורייה וידיעה טובה של השפה האנגלית. כושר ביטוי, בכתב ובעל פה.
היקף המשרה: 100%.

פרטים להגשת מועמדות
בקשות למכרז זה יש להפנות אל מכון פילת בכתובת Pilat_land@talent-sys.com באמצעות טופס שאלון מועמד למשרה פנויה בשירות המדינה (מדף 2115), עד יום: 14.6.2023.
על המועמדים לדאוג שבקשותיהם, בצירוף המסמכים הנדרשים בלבד (יחד עם תרגום מוסמך לעברית, אם הם ערוכים בשפה זרה), יגיעו למכון פילת, כאמור לעיל, לא יאוחר מהתאריך שנקבע. בקשות שתגענה לאחר התאריך האמור לא תובאנה בחשבון.
הערות:
בין יתר המטלות על נושא/ת המשרה יהיה לתת תצהירים בבית משפט, לפי הוראות הממונה, ככלל, ובנושאים הקשורים בתפקיד או לניהול הקרקע בתחום העיסוק, בפרט.
בכל מקום שבו מפורט תיאור התפקיד בלשון זכר, הכוונה גם ללשון נקבה, וכן להפך.

מהנדס מיפוי ומדידות
מהנדס מיפוי ומדידות (אילוסטרציה)

מאמרים נוספים..

עלות בדק בית

בדק בית

כתבה מקיפה ביותר על בדק בית 'בדק בית' הוא מונח עממי או מקצועי המתייחס ל"תקופת הבדק" המוגדרת בסעיף 4 לחוק המכר (דירות). הגדרת המונח בחוק

קרא עוד »
הנדסאות אזרחית לימודים

הנדסאות אזרחית לימודים

בכירי השיטור העירוני בנוף הגליל – המפקד עמית פסחוב ורונן סימן טוב, סטודנטים המסיימים שנה שנייה במגמת הנדסה אזרחית בטכנולוגית נוף הגליל, מדברים על ההחלטה

קרא עוד »
בטיחות באתרי בנייה

בטיחות באתרי בנייה

ריאיון עם דן אלעזרי, ממונה על בטיחות באתרי בנייה בטיחות באתרי בנייה 39 עובדים נהרגו בתאונות עבודה בישראל מאז תחילת השנה – עלייה של 26%

קרא עוד »
לימודי הנסה אזרחית

לימודי הנדסה אזרחית

עבודה בחברת בנייה בטרם סיום לימודי הנדסה אזרחית סטודנט בסוף התואר ללימודי הנדסה אזרחית במכללה הטכנולוגית נוף הגליל חתם על חוזה עבודה בחברת "בסט בנייה"

קרא עוד »

לפרסום מודעת דרושים

הרשמה

0 0 הצבעות
Article Rating
הירשם
להודיע על
0 Comments
משוב
הצג את כל ההערות
0
אשמח לדעתכם, אנא הגיבו.x

בס"ד

תשלום מאובטח

תרומה לתחזוקת האתר
מהנדסים
סכום לבחירה: