בס"ד

מהנדסים

לימודי הנדסה אזרחית

עבודה בחברת בנייה בטרם סיום לימודי הנדסה אזרחית

סטודנט בסוף התואר ללימודי הנדסה אזרחית במכללה הטכנולוגית נוף הגליל חתם על חוזה עבודה בחברת "בסט בנייה"

ואיל סביחאת, 23, תושב הכפר סלם, הוא סטודנט שנה שנייה במגמת הנדסת בניין במכללה הטכנולוגית נוף הגליל.
טרם שהגשים את חלומו ללמוד לתואר הנדסאי עבד ואיל בעבודות בנייה מזדמנות, כעת, לאחר שסיים את שעות הפרקטיקום, הפרויקט המעשי בחברת בסט בנייה, חתם על חוזה עבודה בחברה בתפקיד מהנדס ביצוע.
"מאוד שמחתי על ההחלטה של החברה לשלב אותי באחד מן הפרויקטים שהיא מבצעת, לאחר שסיימתי את הפרקטיקום".

אומר ואיל ומוסיף: "זכיתי ללמוד במכללה שהיא כמו בית ומשפחה, צוות מעולה, הנהלה מעולה ובעיקר סטודנטים רציניים".

מרב ששון אמויאל, מנכ"לית המכללה הטכנולוגית נוף הגליל ברכה את ואיל על הצטרפותו לחברה בינלאומית מובילה בתחום הבנייה ואמרה: "אני שמחה מאוד על היותנו מהמכללות המובילות אשר החלו לבצע פרויקטים מעשיים של מה"ט. השתלבותו של ואיל בעבודה בחברה לאחר שזיהו את איכויותיו בפרקטיקום היא סנונית המבשרת על בוא האביב. אני שואפת ומאמינה כי סטודנטים נוספים יתקבלו בכבוד רב בחברות בנייה נוספות."

סיגל גופר סגנית מנהלת בית הספר להנדסאים מוסיפה: "ענף הבניה בישראל הנו גרום מרכזי בכלכלת המדינה. מגמת הנדסה אזרחית משלבת בין מקצועות התכנון, ניהול, ביצוע ופיקוח על פרויקטים בכל תחומי הבניה. מטרת פרויקט הגמר להביא לידי ביטוי את יכולתו של הסטודנט לעשות אינטגרציה של כל הנושאים שנלמד ולגלות בקיאות בחומר אותו למד".

עוד אמרה: "פרקטיקום הנו פרויקט גמר הנעשה בשיתוף פעולה עם תעשיית ענף הבנייה. במסגרתו מקבלים הסטודנטים טעימה מהחיים האמיתיים באתר הבנייה מלווים ע"י צוות מקצועי ואפשרות בסופו של התהליך להיקלט למקום עבודה."

לימודי הנדסה אזרחית
לימודי הנדסה אזרחית

מאמרים נוספים..

עלות בדק בית

בדק בית

כתבה מקיפה ביותר על בדק בית 'בדק בית' הוא מונח עממי או מקצועי המתייחס ל"תקופת הבדק" המוגדרת בסעיף 4 לחוק המכר (דירות). הגדרת המונח בחוק

קרא עוד »
הנדסאות אזרחית לימודים

הנדסאות אזרחית לימודים

בכירי השיטור העירוני בנוף הגליל – המפקד עמית פסחוב ורונן סימן טוב, סטודנטים המסיימים שנה שנייה במגמת הנדסה אזרחית בטכנולוגית נוף הגליל, מדברים על ההחלטה

קרא עוד »
בטיחות באתרי בנייה

בטיחות באתרי בנייה

ריאיון עם דן אלעזרי, ממונה על בטיחות באתרי בנייה בטיחות באתרי בנייה 39 עובדים נהרגו בתאונות עבודה בישראל מאז תחילת השנה – עלייה של 26%

קרא עוד »
לימודי הנסה אזרחית

לימודי הנדסה אזרחית

עבודה בחברת בנייה בטרם סיום לימודי הנדסה אזרחית סטודנט בסוף התואר ללימודי הנדסה אזרחית במכללה הטכנולוגית נוף הגליל חתם על חוזה עבודה בחברת "בסט בנייה"

קרא עוד »

לפרסום מודעת דרושים

הרשמה

5 1 הַצבָּעָה
Article Rating
הירשם
להודיע על
0 Comments
משוב
הצג את כל ההערות
0
אשמח לדעתכם, אנא הגיבו.x

בס"ד

תשלום מאובטח

תרומה לתחזוקת האתר
מהנדסים
סכום לבחירה: