בס"ד

מהנדסים

נהג משאית עוכב לחקירה בעקבות השלכת פסולת בניין באתר פסולת פיראטי

נהג משאית עוכב לחקירה בעקבות השלכת פסולת בניין באתר פסולת פיראטי בפזורה הבדואית

אתר פסולת בניין פיראטי
אתר פסולת בניין פיראטי (אילוסטרציה)

המשטרה הירוקה של המשרד להגנת הסביבה ערכה פעילות אכיפה בשיתוף שוטרי מדור הגנת הסביבה של משטרת ישראל נגד נהג משאית אשר על פי החשד השליך פסולת בניין באתר פיראטי בעומק הפזורה הבדואית אבו קוידר בסמוך לבאר שבע בניגוד לחוק, תוך פגיעה בסביבה. בתום חקירה סמויה שניהלה המשטרה הירוקה של המשרד, שכללה שימוש ברחפנים לצורך איסוף ראיות, עוכב לחקירה אתמול הנהג והמשאית נתפסה.
המשרד להגנת הסביבה מקדם חוק לטיפול בפסולת בנייה, אשר יביא לצמצום והפסקת השלכות הפסולת הלא חוקיות בשטחים הפתוחים, תוך מעקב ופיקוח על משאיות המובילות פסולת בנייה. המשרד נחוש לקדם את החקיקה ולהביא להפסקת המפגעים הסביבתיים והפגיעה בציבור כתוצאה מהשלכות אלה.

לצד קידום החוק, המשרד להגנת הסביבה ומשטרת ישראל ימשיכו לפעול בשיתוף פעולה לצמצום עבירות סביבתיות הפוגעות בבריאות הציבור והסביבה.

השרה להגנת הסביבה, עידית סילמן אמרה: "עוד פעילות אכיפה נחושה שביצעה המשטרה הירוקה של המשרד להגנת הסביבה הובילה לתפיסת המשאית והנהג המשליכים ולהפסקת המפגע. אנחנו נחושים במשרד להמשיך לקדם את חוק הטיפול בפסולת הבנייה, שיביא לצמצום משמעותי ולהפסקת השלכות הפסולת הלא חוקיות בשטחים הפתוחים".

ידיעה מתוך אתר משרד החקלאות

מאמרים נוספים..

עלות בדק בית

בדק בית

כתבה מקיפה ביותר על בדק בית 'בדק בית' הוא מונח עממי או מקצועי המתייחס ל"תקופת הבדק" המוגדרת בסעיף 4 לחוק המכר (דירות). הגדרת המונח בחוק

קרא עוד »
הנדסאות אזרחית לימודים

הנדסאות אזרחית לימודים

בכירי השיטור העירוני בנוף הגליל – המפקד עמית פסחוב ורונן סימן טוב, סטודנטים המסיימים שנה שנייה במגמת הנדסה אזרחית בטכנולוגית נוף הגליל, מדברים על ההחלטה

קרא עוד »
בטיחות באתרי בנייה

בטיחות באתרי בנייה

ריאיון עם דן אלעזרי, ממונה על בטיחות באתרי בנייה בטיחות באתרי בנייה 39 עובדים נהרגו בתאונות עבודה בישראל מאז תחילת השנה – עלייה של 26%

קרא עוד »
לימודי הנסה אזרחית

לימודי הנדסה אזרחית

עבודה בחברת בנייה בטרם סיום לימודי הנדסה אזרחית סטודנט בסוף התואר ללימודי הנדסה אזרחית במכללה הטכנולוגית נוף הגליל חתם על חוזה עבודה בחברת "בסט בנייה"

קרא עוד »

לפרסום מודעת דרושים

הרשמה

0 0 הצבעות
Article Rating
הירשם
להודיע על
0 Comments
משוב
הצג את כל ההערות
0
אשמח לדעתכם, אנא הגיבו.x

בס"ד

תשלום מאובטח

תרומה לתחזוקת האתר
מהנדסים
סכום לבחירה: